301 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Garnýže jsou tradiční, dobře známé a všemi  oblíbené prvky okenní dekorace. Používají se především k zavěšení záclon a závěsů, navíc doplňují design interiéru svým vzhledem. Jako výrobce garnýží, dekodum.cz, nabízíme širokou škálu garnýží fi 19 mm. Název odkazuje na průměr tyče, jejíž velikost se nejčastěji používá. V našem obchodě najdete klasické, moderní a černobílé garnýže, které jsou dnes velmi oblíbené, odkazující na "loftové" interiéry. Pro větší místnosti a těžší záclony nabízíme garnýže fi 25, které zaručují bezpečnost a jsou důležitým dekorativním prvkem. Pro lidi, kteří si cení minimalismus, máme také PVC stropní kolejnice, které lze použít v každém interiéru. Seznamte se s naší širokou škálou garnýží v dekodum.cz.      

Držáky jsou elementy vyrobené výhradně z pozinkovaného kovu, trvale připevněné ke stěně pomocí rozpínacích hmoždinek a šroubů. Jsou odpovědné za udržování celé konstrukce garnýže spolu s váhou záclon a závěsů. Nabídka zahrnuje klasické a rovné držáky. První z nich jsou velmi univerzální, najdou si místo v každé místnosti, nicméně odkazují na klasické interiéry, proto se tak i jmenují. Rovné držáky naopak svým minimalismem dokonale ladí s moderními pokoji.              

Tyčky, zcela vyrobené z pozinkovaného kovu, jsou základem funkčnosti garnýží, díky nimž je možné materiál namontovat. Propojují držáky s kroužky a žabkami.                                

Kroužky a žabky, také zcela vyrobené z kovu, jsou posledním prvkem odpovědným za udržení závěsu nebo záclony na tyči. Jsou k dispozici v klasické a tiché verzi, která je uvnitř vyplněna teflonovou vložkou. Umožňuje nejen tichý pohyb záclon nebo závěsů, ale také chrání tyč před poškrábáním a zajišťuje mnohaleté bezproblémové používání.                            

Ozdobné koncovky vyrobené výhradně z kovu slouží hlavně jako dekorativní prvek, který vynikne v dané místnosti a ladí s designem interiéru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.