24 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Rolety den a noc – v současné době je to nejoblíbenější typ okenních doplňků na trhu. Lidé milují kombinaci horizontálních žaluzií s látkovou roletou, jedná se o funkční a estetické řešení. To, co tyto rolety odlišuje od ostatních, je jedinečný systém mechanismů, který je založen na dvou vrstvách střídajících se pruhů neprůhledné látky ve vybrané barvě a průhledné síťovině. Jejich vzájemné přemisťování zajišťuje optimální kontrolu nad množstvím procházejícího světla a schopností přizpůsobit se aktuálně požadovaným potřebám. Dekorativní funkce těchto žaluzií je další výhodou, která se často stává hlavním důvodem jejich výběru, plus jejich estetická hodnota a symbol jejich kvality.

Nejdůležitější vlastnosti:

 - Jednoduchost montáže - díky své konstrukci je lze sestavit různými způsoby. V případě neinvazivních rolet nepotřebujete žádné další nástroje a během montáže nezasahujete do konstrukce okenního rámu. V případě invazivní montáže je vrtání několika děr také extrémně jednoduché a rychlé. 

- Možnost regulace prostupujícího světla - díky přítomnosti průhledných a ztmavujících pruhů vám rolety umožňují volně nastavit intenzitu světla vstupujícího do místnosti.

- Dekorace a kvalita - naše rolety jsou vyrobeny z extrémně estetických materiálů, které jsou k dispozici v široké škále barev, takže je lze přizpůsobit prakticky jakémukoli uspořádání interiéru. Používáme také speciální látky, které jsou odolné proti prachu a nečistotám, takže udržování čistoty je extrémně jednoduché.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.