Termoizolační rolety

Nejprodávanější

9 položek celkem

Termoizolační rolety je další skupina plně zatemňovacích žaluzií, se stejnou hmotností 240 g/m2, obohacená o další tepelně izolační stříbrný povlak. Jedná se o vynikající nástroj pro boj s vysokými teplotami v letních dnech, kdy nás trápí vysoké teploty a musíme tyto dny trávit uvnitř.

Tento systém umožňuje nejúčinnější ochranu našeho interiéru před nadměrným slunečním zářením. To je možné díky výše uvedenému povlaku, který odráží světelné paprsky a zároveň snižuje teplotu. Skládá se z hustě tkané polyesterové látky, pogumované vrstvy a stříbrného hliníkového povlaku. Díky této technologii nebyly nikdy předtím letní teploty tak bezbranné.

Nejdůležitější vlastnosti:

- Funkce blackout - úplné zatemnění a ochrana před slunečním zářením, bez ohledu na vybranou barvu látky.

- Snížení teploty - stříbrný povlak s tepelně izolačními vlastnostmi chrání před pronikáním slunečního záření a současným vytápěním místnosti. Je to ideální ochrana proti teplu.

 -Jednoduchost montáže - díky své konstrukci je lze sestavit různými způsoby. V případě neinvazivních rolet nepotřebujete žádné další nástroje a během montáže nezasahujete do konstrukce okenního rámu. V případě invazivní montáže je navrtání několika děr také extrémně jednoduché a rychlé. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.