7 položek celkem

Zatemňující rolety -  jsou skupinou produktů určených k úplnému zatemnění místnosti, pogumovaný materiál o hmotnosti 285 g/m2 nedovolí proniknout dovnitř slunečnímu záření bez ohledu na barvu látky, kterou si vyberete. Jejich víceúčelovost a moderní tlumené barvy zajišťují dokonalé doplnění interiéru a vytvářejí perfektní podmínky pro práci a odpočinek.

Naše řada zatemňovacích rolet má široké a praktické uplatnění jak v soukromých domech, tak v kancelářích, konferenčních místnostech a restauracích. Je ideální pro ložnice a dětské pokoje, zkrátka všude tam, kde nechceme, aby se v místnostech objevovalo slunce příliš brzy nebo když sluneční světlo v obývacím pokoji je příliš silné a únavné. Zákazníci, kteří si cení svého soukromí, si také velice oblíbili vlastnosti našich zatemňovacích rolet.

 Nejdůležitější vlastnosti:

- Funkce blackout - 100% zatemnění a ochrana před slunečním zářením, bez ohledu na vybranou barvu látky.

- Jednoduchost montáže - díky své konstrukci je lze sestavit různými způsoby. V případě neinvazivních rolet nepotřebujete žádné další nástroje a během montáže nezasahujete do konstrukce okenního rámu. V případě invazivní montáže je navrtání několika otvorů také extrémně jednoduché a rychlé. 

- Odolný vůči nečistotám - použití speciálního pogumovaného materiálu umožňuje bezproblémové používání a údržbu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.