14 položek celkem

Klasické rolety –  Jak název napovídá, jedná se o rolety, které se staly měřítkem ochrany před slunečním zářením. Jsou určeny pro lidi, kteří neradi úplně zatemňují místnosti a chtějí tlumit dopadající sluneční paprsky jen na polovinu. Tyto rolety mohou rozjasnit tmavé místnosti a vytvořit v nich příjemnou atmosféru. Díky velmi široké škále barev si každý najde dokonalý doplněk do své oblíbené mistnosti. Kompaktní velikost v kombinaci s jednoduchostí jejich instalace, neinvazivní povahou a velmi atraktivní cenou jsou výhody, které nelze jen tak přejít.

Nejdůležitější vlastnosti:

- Barevná bohatost - mezi našimi roletami se klasická řada vyznačuje největším výběrem barev, které poskytují širokou škálu jejich zamýšleného použití a sladění s daným interiérem.

- Jednoduchost montáže - díky své konstrukci je lze sestavit různými způsoby. V případě neinvazivních rolet nepotřebujete žádné další nástroje a během montáže nezasahujete do konstrukce okenního rámu. V případě invazivní montáže je vrtání několika děr také extrémně jednoduché a rychlé.

- 50% zatemnění místnosti - díky použitému materiálu a vhodné volbě barvy vytvářejí naše rolety jedinečnou atmosféru a náladu v dané místnosti

- Atraktivní cena – je dalším argumentem pro vyzdobení celého domu malou investicí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.